به فروشگاه اینترنتی آی واش سنتر خوش آمدید.

اعتماد و اعتبار


در دنیای مدرن امروز، خرید آنلاین اجتناب ناپذیر است؛ اما نمی توان به راحتی و از راه دور، اعتماد کرد. آی واش سنتر ضمن احترام به این دغدغه کاربران خود، تلاش کرده است تا تمام مجوزها و ملزومات فعالیت قانونی و معتبر خود را دریافت نموده و خود را ملزم به رعایت کلیه دستورالعمل های مذکور نماید. نمادها و مجوزهای آی واش سنتر در این بخش قابل رویت و راستی آزمایی است.

نماد اعتماد الکترونیکی

یكی از عوامل مهم توسعه تـجارت الكترونیكی، ایـجاد اعتماد و اطمینان در میان كاربران خدمات الكترونیكی می بـاشد. با توجه به بررسی های انجام گرفته، مهمترین عوامـل مراجعه و اعتماد خـریداران به کسب و کارهای ایـنترنتی به شرح ذیل می باشند:

  • شناسایی مالک کسب و کار و امكان مراجعه در صورت بروز اشكال
  • كامل و صحیح بودن اطلاعات كالا یا خدمات ارائه شده
  • گارانتی محصولات و ارائه خدمات پس از فروش
  • واضح بودن روند برگرداندن كالا و بازپس گیری پول
  • محفوظ ماندن اطلاعات شخصی و مالی خریداران
  • تایید امنیت سایت توسط یک موسسه و مركز ملی اعتماد

طبق مطالعات انجام شده تایید کسب و کار اینترنتی توسط یک موسسه و مركز ثالث، بیشترین تاثیر در مراجعه و اعتماد خریداران به کسب و کار اینترنتی را دارد. در این حالت خریدار از محفوظ ماندن اطلاعات خود احساس امنیت بیشتری دارد و اگر از اطلاعات شخصی وی سوء استفاده شود، می تواند برای شكایت از کسب و کار اینترنتی متخلف به مراجع قانونی مراجعه نماید. در ایران مركز توسعه تجارت الكترونیكی مسئولیت ایجاد زیرساخت های امنیت و اعطای نماد اعتماد الكترونیكی به کسب و کارهای اینترنتی را برعهده دارد.

اعطای نماد اعتماد الكترونیكی برای وب‌ سایت های تجاری با هدف قانونمند كردن و چارچوب دهی به فعالیت کسب و کارهای اینترنتی، در حال انجام می باشد. نماد اعتماد الكترونیكی به شكل یک علامت در سایت‌ هایی كه از نظر قانونی فعالیت آنان مورد تایید است، به نمایش در می آید. ساماندهی سایت‌ های تجاری در كشور، موثرترین گام برای ایجاد فضای تجارت الكترونیكی به‌خصوص B2C خواهد بود؛ به نحوی‌ كه مردم در هنگام خرید از طریق اینترنت، با اطمینان از اینكه سایت‌ ها به تعهدات خود در قبال آنان عمل خواهند كرد و حقوق مصرف كنندگان را به رسمیت می‌شناسند،‌ اقدام به خرید می كنند.

لینک نماد اعتماد الکترونیکی فروشگاه اینترنتی آی واش سنتر:

https://trustseal.enamad.ir/?id=359089&Code=UqshXcRBgZuw6MEJ0xxW

لینک صحت سنجی سایت های دارای نماد اعتماد الکترونیکی:

https://enamad.ir/DomainListForMIMT

نماد ساماندهی

در راستای ساماندهی مطالب منتشر شده در وب سایت ها و در جهت رعایت محتوای اخلاقی، وزارت فرهنگ و ارشاد اقدام به اعطای نماد ساماندهی نموده است.

لینک نماد ساماندهی فروشگاه اینترنتی آی واش سنتر:

https://logo.samandehi.ir/Verify.aspx?id=349642&p=xlaoaodspfvlgvkaaodsuiwk

ساعت مچی مشکی الکترونیکی

Brand
دسته بندی: الکترونیک
کد: MS46891340

80000 تومان
  • لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است..
  • چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی.
  • مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد..